לקבל את ההחלטות הכלכליות הנכונות לך

אנחנו איתך, מלווים אותך בהתאמה אישית, מהעבודה הראשונה ועד הפנסיה. נכונים לגייס את מיטב המומחים, אסטרטגית, שיווקית ומכירתית למען השגשוג של העסק שלך.

היום הוא ההזדמנות שלך לבנות את המחר הרצוי

קן פוירו

הרעיון שמאחורי המרכז לתודעה פיננסית

במשך 36 שנים עבדתי בבנק וטיפלתי בכסף של הלקוחות, אם בהשקעה בבורסה או במוצרים הפנסיונים, סייעתי ללקוחות רבים להתנהל נכון כלכלית ולצאת מהמינוס, אם על ידי מתן הלוואות או משכנתא מתאימה ואם על ידי הדרכה בניהול התקציב.

כאשר לקוח היה צריך שירות כלשהו שלא היה ביכולתי להעניק לו במסגרת עבודתי בבנק, לא ידעתי אל מי להפנותו.

כשיצאתי לעצמאות, הבנתי שאני רוצה יותר, אני רוצה להעניק ללקוחותיי הרבה יותר מאשר יכולתי לתת במסגרת עבודתי בבנק, רציתי לתת מענה לא רק לטיפול בכסף של הלקוחות אלא גם מענה רגשי, הבנתי שחסרים לי כלים ולכן למדתי NLP ודמיון מודרך.

היום אני מלווה א.נשים כאשר אני משלבת את הידע הפיננסי והפנסיוני ואת היכולת לתת מענה לפחדים ורגשות שליליים שעולים בהקשר של הכסף.

גם אני חוויתי תחושת מחסור, גדלתי במשפחה חסרת אמצעים והאמונה המגבילה שלי הייתה שלעולם לא אוכלת לצאת מהמצב הזה ולחיות חיים של שפע, ולאחר שעשיתי תהליך של יציאה מהמינוס אל עולם של שפע, עם נכסים והשקעות, הבנתי שכל אחד יכול לעשות את השינוי התודעתי הזה עם הליווי והכלים המתאימים.

כאשר התחלתי ללוות משפחות ובעלי עסקים, ראיתי על כמה חשוב לשנות את הסיפור שאנו מספרים לעצמנו, את המחשבות שלעולם לא נצליח, שלעולם לא נוכל לעשות את השינוי שאנו כל כך מייחלים לו, פגשתי א.נשים שרוצים בשינוי, שרוצים לחיות אחרת אך המסגרות הקיימות לא מתאימות להם בגלל חוויות עבר, וכשהבנו מהם האמונות, המחשבות והרגשות החוסמים ומעכבים את השינוי, היה קל ופשוט יותר לגשת אל המספרים ולהסתכל להם בעיניים.

כאשר אני מבינה, שלא משנה מה הרקע שלי, זה שעבדתי בבנק לא מנע ממני להיות במינוס ולהתנהל כלכלית בצורה לא אחראית, להיפך, חשבתי שמאחר וכולם נוהגים כך, אזי גם אני צריכה לחיות כך.

לצערנו, משפחות רבות מתנהלות עם תקציב לא מאוזן, רבים אינם יודעים מהי ההכנסה המשפחתית ומהן ההוצאות החודשיות שלהם. יתכן ויש לנו טבלה עם ההוצאות, אך עדיין קיים ערפול ביחס לתקציב.

שנים התנהלתי בלי חשבון, ידעתי שיש לי הכנסה קבועה ומידי פעם תקבולים נוספים ולא עצרתי לבדוק על מה אני מוציאה את הכסף, ולא, לא נסעתי לחו"ל או טיולים בארץ, לא, לא קניתי בגדים ממותגים או בילויים כאלו ואחרים.

פשוט חייתי בלי חשבון, והכסף ברח לי בין הידיים.